Le Trou Madame

Ką papildomai galima pasakyti apie šį urvą? O gi tai, kad kol susinešioji visą įrangą prie vandens, iš esmės dingsta noras nerti. Tada pasėdi ant akmenėlio, pagalvoji, kad jei jau nenerti, tai reikia įrangą atgal parsinešti. To ir užtenka, kad noras nerti sugrįžtų.

Pastarosios kelionės metu nulindome iki 1000 metrų žymės. Kiek kitokių ir įdomių darinių galima rasti už maždaug 850 metrų nuo įėjimo. Tame tarpe pora šulinių gilyn. Visumoje labai smagus ir gražus urvas, tik logistika neviltį varo.


2022 12 17: Nepakartojamas visomis prasmėmis ir daugelio įvardinamas kaip vienas mėgstamiausių Lot’o urvų. Priežasčių tam daug: gilėja labai palangva, nemažai sifonų, kas priduoda šiokio tokio saugumo (rimtesnės avarijos atveju gali tupėti sau sausojoje dalyje ir laukti, kol pagalba atvyks), šiltas (14 oC) ir, kas savarbiausia – labai gražus ir įvairialypis.

Palengva slenkant požeminės upės vaga gilyn aplinka pasikeičia daugybę kartų. Besikeičiant formoms, spalvoms apima nenusakomas jausmas ir smalsumas, o kas gi laukia už kito vingio?

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2023

Theme by Anders Norén