Molnar Janos

Šiltas ir visada kviečiantis sugrįžti. 5 žvaigždučių servisas, pačioje Budapešto širdyje, tikra vyšnaitė ant torto. Vandens temperatūra paviršiuje – 27 °C, giliau 20 °C.

Nardymas šiame urve įspraustas į negailestingus biurokratijos gniaužtus. Norint čia nerti reikia rezervuoti laiką iš anksto, turėti visas reikalingas korteles (tame tarpe net ir sauso kostiumo ar sidemount, jei neriama šia konfiguracija), draudimą, med. pažymą apie sveikatą, pilnai sukomplektuotą įrangą su visais privalomais komponentais. Kitavetus, jei kažką pamiršote, ar prožektorius netikėtai “užsilenkė”, tai viską operatyviai čia gausite, tik kainuos papildomai (nuoma). Aktualų reikalavimų sąrašą geriausia būtų pasitikrinti oficialioje svetainėje.

Tačiau įveikus šį biurokratijos drakoną atsiveria nuostabios šiltos galerijos su 20+ metų matomumu. Vieta, kur nerti smagu ir gera.

Nėrimo metu kvėpuojama iš pakopinio baliono, NX32. Patarimas vykstantiems: nitrox’o pildymas kainuoja tiek pat, kiek pakopinio baliono nuoma su užpildytu NX32, tad savo “steidžų” vežtis nėra prasmės.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024

Theme by Anders Norén