Aidas Ž

Aidas pats drąsiausias mūsų tarpe, dažnai lendantis į tokias vietas ir situacijas, į kurias tikrai ne visi išdrįstų. Jis buvęs ugnegiasys gelbėtojas ir viskas tuo pasakyta. Į pastabas apie nėrimo kokybę ir kitus estetinius aspektus, Aidas atsako ciniška šypsenėle – yra daugybė gerokais svarbesnių dalykų, nei choreografija. Kartkartėmis pakeltą dumblo debesėsį  Aidas kompensuoja šaltu protu ir visiškumu bebaimiškumu kritinėse situacijose, kartais tai jau išeina iš standartinio suvokimo ribų… Aidas vienas iš patikimiausių ir geriausiai pasiruošusių fiziškai ir psichologiškai mūsų kada nors sutiktų žmonių, jis gelbės kitą, net ir tuo atveju, jei aiškiai žinos, kad dėl to neišners ir jis pats.

Nardymas Aidui buvo lyg dar vienas kvėpavimas. Jis darė tą su didžiausiu užsidegimu ir aistra. Po kiekvieno nėrimo jo akys nuoširdžiai švytėdavo. Toks jis ir išliks mūsų atmintyje.

2011 Birželio 12 dieną Aidas Žitinevičius žuvo tyrinėdamas apsemtas balistinių raketų šachtas Latvijoje. Žuvo darydamas tai, kas jam teikė daugybę džiaugsmo…

Leave a Comment

* are Required fields