Vytis

Vytis, visos veiklos ašis, turinti šiek tiek magijos: su Vyčio pagalba tai, kas atrodo neįmanoma, greitai tampa realybe. Gal būt todėl, kad Vytis taip pat nyksančios rūšies atstovas, kuris pirma pamato žmogų ir tik gerokai vėliau galimas naudas ir pavojus susijusius suo tuo žmogum.

Vytis – apsigimęs mokytojas ir lyderis. Neretai galima rasti pagiežingų komentarų apie tai kaip tą ar aną Vytis daro blogai, kokie nesaugūs jo nardymai ir kaip neatsakingai jis elgiasi leisdamas kitiems įgyvendinti savo svajones, bet nei vienas iš “teisiųjų” taip ir neišdrįsta į akis “tiesos” rėžti. Gal būt dėl to, kad tiesa tokia, jog dauguma mūsų techinio nardymo specialistų pasiekimų jau pramintais keliais buvo susirinkti, o dažnu atveju tuos kelius pirmas mynė Vytis. Kai kitą kartą aptiksite pagyrūną pasakojantį apie nėrimus į 100 metrų, žalsvąjį šaltinį ar Kauno tvirtovės fortus, pasiteiraukite, ar anksčiau ten niekas nebuvo nardęs?

Trumpa autobiografija yra čia.

  • Andrius

    June 24th, 2013

    Laba diena, siandiena su folklorine grupe grizome is Gruzijos, buvome apsistoje netoli Cxorocko miestelio buvusioje pionieriu stovykloje, kadangi musu grupe koncertavo minetame miestelyje mus sutiko patys miesto vadovai o tarp ju vietiniai speologai, is ju suzinojome kad jus ketinate vykti i Gruzija pas juos istyrineti Aschi masyve rastus urvus,ir minejo kad net gyvensite toje pacioje vietoje kur ir mes, tad ju draugijos pirmininkas Egoras perdave man rasta-kvietima ir paprase asmeniskai perduoti kaip pagarbos zenkla Vyciui Vilkui, as jam prizadejau tad noreciau susitikti su Jumis ir atduoti tai. Mano tel: 869880163 Su pagarba Andrius Kinderis

Leave a Comment

* are Required fields