Aenigma

Speleologai apie speleologus (save): Speleoklubas “Aenigma” buria besidominčius speleologija (urvais). Klubas kasmet dalyvauja įvairaus sudėtingumo urvų tyrimo ir praėjimo ekspedicijose Rusijoje, Ispanijoje, Abchazijoje, Turkijoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Austrijoje ir kitur.
Didelį dėmesį skiria ekologijai ir stiprios komandos ugdymui.

Narai apie speleologus: tiesą pasakius tai visiškai siaubinga kompanija :) Nejaučia jokių kompleksų ir fobijų lysti ten, kur net ir daug mačiusiems narams įlįsti reikia valios pastangų ir drąsos. Negana to, ištvermingi ir užsispyrę (“apsišiksim, bet padarysim” ©). Jų primestas tempas “sausumoj” (tiek kiek urvai ir tuneliai būna sausi) konkuruoti gali nebent su mūsų primestais gyliais.
_
_

Pabaigai rimtai: Ši dviejų giminingų bendruomenių draugystė ir netgi simbiozė duoda labai džiuginančių rezultatų abiem pusėm. Ir vieni ir kiti smarkiai praplečia savo galimybių ribas bendradarbiaudami. Mes labai džiaugiamės turėdami tokį draugą, kaip “Aenigma”.

 • g

  September 16th, 2010

  panasu i tiesa

 • Marcin

  January 10th, 2015

  hi , we want to go diving in the fortress kaunas , you can help with the location , how to get ? Some info about the same place. Thanks Martin Facebook-WRAKERSI

 • No trackbacks yet

Leave a Comment

* are Required fields