Smaragdo šalis

Pagaliau, po maždaug 10 mėnesių jūsų dėmesiui – “Smaragdo Šalis”. Tai – kino, o ne TV filmas. Jei trumpai apie skirtumus, tai TV filmas toks, kurį galima “žiūrėti” net per radiją skutant bulves ir plaunant indus. Kino filmas kitoks, jį reikia žiūrėti. Žiūrėti nuosekliai ir be pašalinių darbų. Žiūrėti aukščiausia rezoliucija (apatiniame dešiniąjame kampe pasirinkti 720p HD), pilnu ekranu ir su geru garsu. Paprastos kompiuterinės kolonėlės netiks. Šio filmo garsai didžiąja dalimi žemų dažnių srityje, neturėdami jų, neteksite 40 % filmo.


Angliškas filmo variantas su subtitrais

Prie šio projekto prisidėjo daugybė žmonių, didžioji dalis jų išvardinta titruose, bet pasinaudodamas tribūna noriu dar kartą padėkoti visiems tiesiogiai ir netiesiogiai susijusiems su šiuo filmu. Tai tikrai ne mano filmas. Tai mūsų filmas.

Tadas.

Pirmasis apdovanojimas:
Petro Abukevičiaus žaliojo kino festivalio publikos simpatija

   

Na, apdovanojimu to turbūt nepavadinsi, bet man, kaip bendraautoriui savimeilę paglostė. Ačiū Domui už atradimą :)

 • kalnaz

  September 10th, 2011

  Jau sakiau tai ir seniau, bet, Tadai – tikras šedevras! Filmo nuotaika pataikyta tiesiai į dešimtuką. Tuo pačiu ir baisu, ir šalta, ir gražu, ir širdžiai malonu :). Na… malonu turbūt ne visiem :).
  Be jokios abejonės filmas Nr.1 Lietuvoje nardymo tematika. Ir garantuoju turės nutekėti daug vandens kol atsiras geresnis.

 • Vytis

  September 11th, 2011

  Manau, kad neatsiras..nėra čia daugiau tokių genialių režisierių, o dar ir pajėgių pavežti padrindinio aktoriaus honorarą..:)
  Visi bandymai filmą pakartoti, bus panašūs į mažabiudžetines originalo kopijas..:)
  Kaip, beje ir realiame gyvenime..

 • MIBAS

  September 11th, 2011

  Surinko geriausius narus, nufilmavo visas geriausias vietas ir dar gavo tarptautini finansavima visa tai paviesinti! O dabar imk ir aplenk juos kad gudrus.. :)
  Siaip kaip ir visi kolegos dziaugiuos kad vyksta tokie dalykai ir kas svarbiausia, ka ir parode sis grazus video, kol bus tikru sios srities entuziastu, tol atradimu tik dauges.

 • 11

  September 11th, 2011

  Na na šnekučiai, darbo buvo idėta, bet užriest nosis iki padangių gal dar ir anksti. Biudžetas dar ne viskas. Komanda yra viskas.
  Vat jei iš nuskinsim bent vieną tarptautinį avardsą, visą filmo komandą vaišinu pirtim! Bus proga užriesti nosį. :)

 • No trackbacks yet

Leave a Comment

* are Required fields