Radija

Turbūt pradėt reikėtų nuo to, kad šis projektėlis su nardymu susijęs kiek kitaip nei iki šiol buvusi veikla ir kaltę dėl to vienareikšmiškai būtų galima versti Tomui Ramašauskui, bet apie viską iš pradžių.

Kas yra Tomas, visi klausantys M1+ žino, o nežinantys turi puikią progą išsiaiškinti (geriausias laikas – darbo dienom nuo 7 ryto). Pirmą kartą su Tomu mūsų keliai susikirto darant “Smaragdo šalį”. Tomas buvo vienas iš tų žmonių, kurie veikiausiai nelabai tikėdamiesi bent kokio atlygio sutiko padėti. Kadangi  tai vyko žiemą, sutarėm, kad palauksim vasaros ir už pagalbą atsidėkosim bent jau intro panėrimu. Kai pagaliau vasara atėjo, Tomas man pasuko ir sako: “žinai, o ar galiu aš jus išnaudoti?”. Taip po truputį apsitarėm, kad reikia nufilmuoti radiją po vandeniu bei šiek tiek scenų dengimui.

Surinkom visus reikiamus rakandus, tinkamus žmones, susirašėm scenas, galiausiai net ir orą puspadorį ištaikėm ir dorai 6 valandas paplušėjom. Kaip kiekvienam sekėsi siekti išsikeltų tikslų reik tikėtis sulauksime komentaruose, mat kalbėt aš galiu tik už save. Mano tikslas buvo nufilmuoti taip, kad nežinantys bent akimirkai sudvejotų: o tai Ramašauskas naras ar tik apsimeta? Kaip man pavyko pats spręsti objektyviai taip pat negaliu.

Reziumuojant galiu pasakyti tik tiek, kad visos tos 6 valandos mano prognozėm buvo niekinės ir praleistos veltui. Viskas nuo pat pradžių buvo blogai: para iki nėrimo gavau traumą, nėrimo dieną, kad neprigulčiau ant liepto prisifarširavau chemijos. Bent jau pastaroji tą vakarą tikrai veikė puikiai (su skaudančia gerkle, ūžiančia ausim ir bėgančiu snargliu atguliau kitą dieną). Kamera filmavimo metu užlinko, matomumas mūsų pamėgtojoj Galvėj buvo iki 2 metrų, o ir susižaist sekėsi sunkiai. Čia puikiai tinka Raimio žodžiai: “dar vienas Tado porno filmas. Šį kartą aktoriams nelabai stovėjo”.

Žodžiu sužetas tikrai ne oskaro vertas, darbas irgi kaip pagal teismo nutartį vykdomas, sąlygos niekuo nenusileidžiančios, kitaip sakant – vienas didelis nesusipratimas. Ir visgi šį tą išspausti pavyko. Didžiąja dalimi dėl Tomo entuziazmo ir energijos. Jei ne jis, aš tokią medžiagą į kompą sukelčiau tik iš mandagumo, bet kažin ar prisiversčiau prie jos grįžti. :)

Tomas sulipdė savo variantą:

Aš saviškį:

Kiek pastarieji vykę ir įdomūs, spręsti paliksim žiūrovams. Reik tikėtis, kad tai ne paskutinis projektas su Tomu.

Tadas.

 • tango romeo

  August 6th, 2011

  O ko Tu čia taip negatyviai viską pieši? Buvo nuostabus penktadienis, prisijuokėm, blynų prisivalgėm, Galvės drumzlėmis užsigerdami…rezultatas matomas, toliau kaip du metrus! :) Tą Tavo “išnaudoti” man sunkoka nuryti, bet, laikysiu tai reklaminio filmuko savikaina :)

 • 11

  August 6th, 2011

  Čia viskas gerai, optimizmas mano stiprioji pusė: kai pastoviai pasiruošęs karui, tai gyveni taikoj :)
  O dėl išnaudojimo tai taip gi ir buvo, kaip dabar atsimenu. Aišku ne įsakmiu tonu, o su tokiu atsargiu mandagumu. Tai kaip rašiau – tokiais reikalais išnaudoti prašome ir dažniau, aš tikrai ne prieš.

 • Trolis

  August 7th, 2011

  LOL kaip , kad mano artimieji sako – beprochiai :)

 • Vytis

  August 7th, 2011

  Nu Tu Tadai tikras Tarantino.. na bent jau iš išvaizdos..:)

 • kalnaz

  August 7th, 2011

  Su kiekvienu video matosi ir jaučiasi augantys Tado skilai. Super! Šį kartą ypač pasistengta turint tokią ribotą medžiagą :) … Aplodismentai abiems T.

 • Agne

  August 7th, 2011

  Tomo filmuką jau mačiau. O tada čia atsirado šis plakatėlis.. Sakau – “geras filmas bus!”. Pažiūrėjau, supratau, kad patapau reklamos auka :) Nors gal reiktų sakyti kitaip – filmukas nublanksta prieš tokį reklaminį posterį. Plakatas nerealus, gražus darbas ;)

 • 11

  August 8th, 2011

  Nu jo, suprantu tave Agne… Dažnai anonsai, treileriai ir plakatai būna spalvingesni, nes tai, ką jie reklamuoja, bet būtum tu mačius kaip aš rėkiau ant visų, ką pavyko nufilmuot ir iš kokios medžiagos teko viską spaust, tai sakytum “oho, nemažai išspaudėt!” :)

 • No trackbacks yet

Leave a Comment

* are Required fields