Didysis betoninis rifas

Su rifais, tiesa, mažai kas bendro, su betonu jau daugiau, bet toks pavadinimas kilo ir nieko geriau nesugalvoju. Labai gerai pamenu pirmąjį nėrimą ten ir Vyčio pamastymus po nėrimo. Kadangi mus skaito net ir labai įvairaus amžiaus vaikai, to, ką jis tada pasakė pažodžiui necituosiu, kad nežaloti jų dar labiau, bet esmė buvo tokia, kad jei jau užtenka kiaušinių lįsti čia, įlysi ir į Žalsvajį šaltinį. Niekam nepaslaptis, kad Žalsvajame taip yra tekę būti.

Šis filmas – labai liūdna ekranizacija to, kas laukia pasirinkus bjaurų operatoriaus darbą. Filmuota lapkritį, o šiandien prisėdus prie “didžiojo projekto” ir renkant jam medžiagą pagaliau net ir pamatyta, kur visgi buvo nerta. Mažame ekrane vaizdai tą kart didelio įspūdžio nepaliko, tad buvo nugrūsti į archyvą laukti geresnių dienų. Štai ir sulaukė.

Niekada negalvojau, kad akcentuosiu kada nors tai, bet nėrimui šiame urve reikia ne tik kiaušinių, bet ir neblogos fizinės parengties. Gražiai frogint ten niekaip. Negražiai irgi. Vienintelis būdas judėti – mati kojomis iš visų jėgų. Jei pamenu gerai, sac’as nėrimo buvo ~ 25.

Tadas.

 • MIB

  May 6th, 2011

  Cia ta pati protaka, kur mazus samukus pafilmavau?:)

 • 11

  May 7th, 2011

  Ta pati :)

 • No trackbacks yet

Leave a Comment

* are Required fields