VIII Fortas 1992 metais

Būčiau realus pretendentas gauti lastu per išgaląstą liežuvį, jei bandyčiau VIII Fortą prastumt kaip sensaciją. Nemažai daliai mūsų jis pažįstamas geriau nei nuosava virtuvė. Puiki to iliustracija – Gyčio skaitmeniniam gyvenimui prikeltas filmas.

Puikus darbas visomis prasmėmis, parodantis ne tik 20-ies metų progresą, bet ir patį faktą, kad ten nardoma jau seniai. Gerokai iki to, kol mūsų didžiai gerbemi tech, cave ir kitų sričių specialistai gavo savąsias švytinčias OWD korteles į gausias asmenines sertifikatų kolekcijas. Tai ne šiaip sau filmas, tai savotiška laiko mašina. Kur buvote Jūs tuo metu, kai Gytis ir Vytis ten nėrė? Aš tuo metu buvau dešimtmetis veikiausiai su draugais žaidęs indėnais pas močiutę kaime.

Belieka tikėtis, kad Gytis nepraras entuziamo bei reanimuos kitus to laikmečio filmus, tame tarpe ir garsųjį “tik autoriams suprantamą” nėrimą į 60 metrų. :)

 • Vytis

  December 28th, 2010

  Geras..:)..tos medinės durys dar guli ant centrinio šulinio..vėliau mes su Gyčiu, norėdami atidaryti kelią į šulinį ( aukso ieškojom :) ),laikinai jas pastatėm į dabartinę padėtį..mums atrodė, kad labai nestabiliai stovi, galvojom tuoj nuvirs.. jos taip prastovėjo jau 17 metų..nieko nėra pastovesnio už laikiną..:)

 • Vytis

  December 28th, 2010

  Oi, atleiskite 19 metų..:)

 • 11

  December 28th, 2010

  Man tai įspūdį paliko kokybė. Gytis padarė nerealų darbą, kad ištraukė į dienos šviesą šitą filmą. Viskas: ir plačiakampis lešis, ir apšvietimas ir vaizdo kokybė. Žodžiu nušluostė nosį visiems piemenėliams (man irgi tame tarpe). Plačiakampiai objektyvai, labai jautrios šviesai matricos, boksai, ledai, ličio polimetų akumai ir t.t. :)
  Nieko panašaus, Iljyčiaus kaitrinės, švino akumuliatoriai ir stiklainio dugnas, o kokybė principe niekuo nenusileidžia dabartinei.
  Gyti, parašyk kuo filmuota buvo, kokios specifikacijos, galingumai, talpos ir visa kita. Gal net kokią nuotrauką turi to gargaro.
  Šviesa ant Vyčio galvos labai super atrodo. Vytis su ja irgi. Kaip koks marsietis :D

 • Trolis

  December 28th, 2010

  Jo man pirma kas uzhkliuvo – zhibintas Vychiui ant galvos … nuostabios konfigūracijos elementas :)

 • Vytis

  December 29th, 2010

  Na na tik nereikia..:D
  Tas pružas 100W berods buvo, o tą keturkampį akumą tai slėgis sutraiškė, kai su Žuku antrą kartą į 60 m ėjom, po to teko gaminti cilindro formos..:)

 • 11

  December 29th, 2010

  Tai mes gi nesmerkiam, o giriam :) Liuksiškai atrodo :D

 • No trackbacks yet

Leave a Comment

* are Required fields