Hado sietynai

Nekuriems nagus niežtėjo įlyst ten dar nuo vasaros pradžioj vykusių Vilnius Challenge (vienas iš žymeklių buvo kaip tik šio tunelio prieangyje). Visa laimė, kad niežulys nepraėjo. Nepaisant fakto kad ten jau pražygiavo ordos peckelių su aerozolininiais dažais (net ir Solomonas tame tarpe), pirmasis iš mūsų ten takus pramynė Mantas.

Dažnai žygiuodami šaligatviu net nesusimąstome, kokio grožio ir trapumo pasaulis tik 6 metrais giliau… Nei kiek nepersūdant galiu drąsiai teigt, kad po mūsų kojomis kilometrai tunelių, pilnų “santechninių voverių“, nematytų grybų ir niekur neskubančių stalaktitų su stalagmitais. Laiko suvokimas ten irgi kitas. Atrodo tik pradėjom Žvėryne, o jau Viršuliškėse. Atskiros temos vertas jausmas, kai lipi į viršų ir įtempęs ausis klausai ar šulinys, kurį tu nori pasikelt – ne viduryje gatvės.

Šiame pasivaikščiojime, kaip, beja, ir visuose kituose mūsų cirkuose, neapseita be rimtų nuotykių. Fortografas aš dar baisesnis už operatorių (kolektyvas tikrai neleis meluoti), o vandeniui neatspari įranga ir kiauras naras – labai brangiai kainuojanti kombinacija. Prietarais mes netikime, bet pasispjaudžius per pečius ir išbaladojus visą medį aplink, panašu, kad SB-800 po visai neblogo pasiturškimo – gyvens. Tiems, kas nesuprato, butinis variantas: ~1400 Lt kainuojanti blykstė vandenyje praleido 10 – 30 minučių…

Ironiška, bet šioje galerijoje nėra nei vienos nuotraukos, darytos su blykste, naudoti tik 3 ir 5 LED’ų prožektoriai su difuzoriais.

Nuotraukų bendraautorystė priklauso ir fotografei. Visi gudrūs knopkę spaust, visai kitas reikalas po to iš viso to reikalo kokybę išspaust. :)

Leave a Comment

* are Required fields